Image A5i Sport In-Ear


Dostępne kolory:

Dzięki słuchawkom Image Klipsch A5i Sport dodajesz do swojej duszy ścieżkę dźwiękową. W każdej sytuacji wzbogacisz własne przeżycia o zwielokrotniającą je muzykę. Lekki i elastyczny kabel słuchawkowy i specjalna konstrukcja utrzymująca owalne wkładkami douszne w odpowiedniej pozycji pozwolą Ci utrzymać wysokie tempo działania i stałe połączenie z telefonem. Przy odtwarzaniu za pomocą słuchawek Klipsch Image A5i muzyki o pełnym, szerokim paśmie w sposób energiczny i dynamiczny dostaniecie dodatkowego paliwa w czasie treningu. Dzięki unikalnemu 3 przyciskowemu zdalnemu sterowaniu, odtwarzacz muzyki czy telefon pozostaną zawsze w tym samym przewidzianym przez Was miejscu. Ze słuchawkami Image A5i możesz zabrać legendarny dźwięk Klipsch’a wszędzie tam gdzie droga, szlak czy bieżnia Cię zaprowadzi.

Sport uprawiany przez słuchawki Image A5i

Lekkie odporne na wilgoć i pot, pozostają zawsze w tym samym miejscu, nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Ekskluzywna konstrukcja delikatnie owija się wokół ucha, a wyprofilowane owalne wkładki nigdy z niego nie wypadają. Elastyczny przewód pozwala na znalezienie idealnego miejsca i perfekcyjne indywidualne dopasowanie.

Przewód wzmocniony kevlarem

Niezwykle wytrzymały, nieplączący się, odporny na ciągnięcie.

SLIM – system przewodowego zdalnego sterowania z mikrofonem

Oferuje pełną kontrolę nad iPhon’em, iPod Touch’em, oraz wybranymi modelami iPoda. Pozwala na bezproblemową kontrolę odtwarzacza muzyki i telefonu. Dodatkowy klips utrzymuje pilota w znanym Ci miejscu i pomaga zapanować nad przewodem.

Wysoka efektywność

Mały przetwornik a dostarcza ogromny dźwięk. Obejmuje bardzo szeroki zakres częstotliwości reprodukowanych z dynamiką i niezwykle szczegółowo.

Opatentowane owalne wkładki douszne

Miękkie, elastyczne, owalne wkładki doskonale i naturalnie pasują do każdego ucha. Pozwalają wygodnie „nosić” słuchawki i zapewniają bardzo wysoką szczelność za czym idzie perfekcyjna izolacja od zewnętrznego hałasu. Owalne wkładki pasują lepiej, czujesz się w nich lepiej i tylko Klipsch je ma.

Akcesoria

Dostępne w kolorze zielono/szarym, na wyposażeniu ochronne etui, cztery rożnej wielkości wkładki douszne i dwa lata gwarancji.

 • KOLOR: Zielony z szarymi akcentami
 • PRZETWORNIK: Pełnopasmowy KG 15
 • DRIVER DESIGN: High efficiency micro speaker
 • ŚREDNICA PRZETWORNIKA: 6.5mm
 • PASMO PRZENOSZENIA: 10Hz – 19kHz
 • IMPEDANCJA: (1kHz) 17 omów
 • MIKROFON/PILOT: Mikrofon z trójprzyciskowym pilotem
 • IZOLACJA DŹWIĘKÓW OTOCZENIA: -16
 • CZUŁOŚĆ: (1mW) 107dB
 • RODZAJ: Douszne z dokładnie wyprofilowanymi owalnymi wkładkami
 • WAGA: 19 gramów

Klipsch Image A5i Sport In-Ear – 499 zł

Polityka prywatności

Top

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.