Klipsch Image S4 II

Dostępne kolory:

Z wnętrza blaszanej szopy wprost do Twojej głowy – nagradzana jakość dźwięku autorstwa Paula W. Klipscha odkrywa nowe życie w naszych słuchawkach S4. Zorganizuj najprawdziwszy koncert wewnątrz swojej głowy dzięki mocnym głośnikom cewkowym, których szeroki zakres częstotliwości pozwoli ci doświadczyć najczystszych dźwięków od bębniących basów po przeszywające soprany. Wyjątkowa konstrukcja słuchawek S4 gwarantująca doskonałą izolację dźwiękową sprawi, że zostaniesz pochłonięty przez niesamowite dźwięki, a nasze opatentowane owalne końcówki zagwarantują ci wyjątkową wygodę noszenia.

 • Słuchawki izolujące zewnętrzny hałas douszne o eleganckiej i smukłą formą
 • Licznie nagradzana jakość dźwięku zapewnia głębokie basy i pełne spektrum czystości
 • Opatentowany owalne douszne końcówki gwarantują komfortowe użytkowanie przez wiele godzin
 • Doskonałe uszczelnienie zatrzymuje Twoją muzykę w uchu, a zewnętrzny hałas poza nim
 • Innowacyjny przewód odporny na splątanie

Niesamowity komfort i dopasowanie

Nie ma znaczenia jak doskonały dźwięk zapewniają słuchawki, jeżeli ich noszenie sprawia ból. W przeciwieństwie do tradycyjnych, okrągłych słuchawek, które nigdy nie będą dobrze dopasowane, model S4 wykorzystuje opatentowane owalne końcówki douszne, czyniąc je niemal niewyczuwalnymi przez długie godziny wygodnego użytkowania. Końcówki te tworzą idealną izolacje, dzięki której dźwięk w uchu jest doskonałej jakości, a hałas otoczenia pozostaje na zewnątrz. Są odpowiedzialne również za doskonałe basy, żywo bębniące w twoich uszach. Dzięki słuchawkom image S4 marki Klipsch twoje podróże do pracy, jak i te dalsze, jak i codzienne treningi zostaną wzbogacone o prywatne doświadczenie dźwiękowe najwyższej jakości, za każdym razem gdy je podłączysz.

Doskonały dźwięk

Kiedy Paul W. Klipsch w 1946 roku dawał początek marce Klipsch, miał do dyspozycji jedynie blaszaną szopę w mieście Hope w stanie Arkansas. Cechowało go jednak nieprzejednane pragnienie, by słuchaczom na całym globie zapewnić jak najdoskonalszy dźwięk. Niesamowita determinacja pozwoliła mu przeciwstawić się panującym ówcześnie konwencjom i stworzyć legendarne już głośniki Klipshorn. Dzisiaj jego pasja, zasady i wartości są ciągle obecne w każdym urządzeniu, które tworzymy. Rozkoszuj się słuchawkami marki Klipsch – ich płaską charakterystykę przenoszenia, kontrolowaną kierunkowością, niskim poziomem zniekształceń, wysoką wydajnością i, zgodnie z intencją założyciela marki, pełną dostępnością twojej ulubionej muzyki.

Model Image S4 stosuje nasz sławny podwójny napęd magnetyczny w celu zapewnienia uderzająco realistycznej jakości dźwięku, obejmującego szeroki zakres częstotliwości, uwypuklającego najmniejsze nawet detale. Dzięki licznie nagradzanej akustyce i zachwycającemu systemowi basów, słuchawki image S4 zapewnią doznania dźwiękowe równe z tymi, które daje najlepszy koncert. A uczynią to tylko dla ciebie, gdziekolwiek będziesz.

Funkcjonalność:

Słuchawki Image S4 są kompatybilne w praktycznie każdym urządzeniem wyposażonym w standardowe 3,5mm wyjście. Podłącz je i przygotuj się na dźwiękowy odjazd!

Dodatkowe wyposażenie

Dostępne w kolorach białym i czarnym. Wyposażone w opatentowane owalne douszne końcówki w czterech różnych rozmiarach oraz ochronny pokrowiec podróżny. Zestaw objęty jest dwuletnią gwarancją.

Dodatkowe akcesoria

Douszne końcówki w 4 różnych rozmiarach

Ochronny pokrowiec

 • AKCESORIA: Douszne końcówki w 4 różnych rozmiarach, ochronny pokrowiec
 • PRODUKOWANE OD: 2012
 • DESIGN: Mikro głośnik z ruchomą cewką
 • WYMIARY: średnica 8.5mm
 • PRZETWORNIK: Pełnopasmowy KG 25
 • PASMO PRZENOSZENIA: 10Hz – 19KHz
 • POŁĄCZENIA: 3.5mm
 • WYCISZENIE DŹWIĘKÓW OTOCZENIA: -16
 • NOMINALNA IMPENDANCJA: 18 omów
 • CZUŁOŚĆ: 110db SPL/mW
 • CECHY SPECJALNE: płaski, odporny i wytrzymały przewód
 • WAGA: 11.9 grama

Klipsch Image S4 II – 299 zł

Polityka prywatności

Top

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.