Klipsch Image X10i

Wzbudzaj zazdrość przy pomocy naszych sztandarowych słuchawek Image X10i. Należą one do najmniejszych i najlżejszych słuchawek dousznych i zaprzęgają do pracy całą gamę najnowszych rozwiązań współczesnej mikrotechnologii w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu noszenia i jakości dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagającego audiofila. Ponadto, wyposażone są one w zaawansowany mikrofon i trzyprzyciskowy panel umożliwiający odbieranie przychodzących połączeń telefonicznych i zarządzanie muzyczną biblioteką w wybranych urządzeniach Apple.

 • Pełna kontrola muzyki i/lub głosu dla wybranych urządzeń*
 • Wyróżniona nagrodami jakość dźwięku
 • Unikatowa i opatentowana owalna forma dousznych wkładek zapewniająca wyjątkowy komfort
 • Wychwytujący w promieniu 360 stopni dźwięk mikrofon zapewniający wysoką jakość połączeń telefonicznych
 • Doskonała izolacja dźwięku i doskonałe brzmieniem basów
 • Bardzo trwały przewód z wbudowanym zabezpieczeniem przed wyrwaniem słuchawek z wejścia
 • Patenty nr USD 611,929; US 7,681,577; USD 624,901

Lepszy Design

Będący nową wersją cieszącego się szerokim uznaniem modelu słuchawek X10, model X10i zapewnia najlepszy design, jakość dźwięku i komfort noszenia. Zaspokaja najbardziej wygórowane wymagania użytkowników będących w ciągłym ruchu, nieustająco słuchających muzyki i odbierających połączenia telefoniczne.

Model X10i został tak zaprojektowany, by zarówno mikrofon jak i panel przyciskowy znajdowały się w miejscu schodzenia się obu przewodów słuchawkowych – na wysokości klatki piersiowej. Dzięki temu użytkownik w sposób swobodny może odbierać połączenia telefoniczne i zarządzać muzyką.

Ze względu na bardzo przystępny i prosty w obsłudze 360-stopniowy mikrofon, nie jest konieczne mówienie bezpośrednio do odbiornika jak i umieszczanie go w pobliżu ust w trakcie rozmowy. Co więcej, mikrofon wyposażony jest w system wyciszania, który izoluje go od zewnętrznych dźwięków, tak by jakość rozmowy była zawsze jak najlepsza.

Luksusowy komfort

Nie ma znaczenia jak doskonały dźwięk zapewniają słuchawki, jeśli ich noszenie sprawia ból. Inaczej niż tradycyjne, okrągłe słuchawki douszne, które wywierają nacisk w newralgicznych punktach wewnątrz ucha, słuchawki X10i stosują opatentowaną owalną formę, która w naturalny sposób dopasowuję się do kształtu każdego ucha, czyniąc przy tym słuchawki niesamowicie wygodnymi i niemalże niewyczuwalnymi.

Ponadto, te wyjątkowe słuchawki w naturalny sposób zapewniają doskonałą szczelność dźwiękową, minimalizującą przenikanie zewnętrznych dźwięków i pozwalającą rozkoszować się cichszą i przez to bezpieczniejszą dla ucha muzyką.

Doskonała jakość dźwięku

Wewnątrz każdej ze słuchawek dousznych, wykonanych z obrobionego aluminium i wykończonych anodowaną, odporną na ścieranie miedzią , znajduje się pełna gama urządzeń tworzących jedyny w swoim rodzaju mikrogłośnik wyposażony w obudowę bass relfex, która zapewnia realistyczną, dynamiczną czystość dźwięku i eksplodujące bassy.

Należy jednak mieć na względzie, że słuchawki X10i nie zostały stworzone do zwyczajnego odsłuchu. Jeśli twoje cyfrowe pliki muzyczne zostały nagrane przy zastosowaniu formatu o słabej kompresji i przy zastosowaniu niskiej prędkości przesyłu, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy Klipsch, odsłoni wszystkie niedostatki odtwarzanego materiału.

Dodatkowe korzyści

Cały zestaw objęty jest dwuletnią gwarancją i zawiera 5 par różnych rozmiarowo nakładek dousznych, przejściówkę samolotową, przejściówkę do większych wyjść słuchawkowych w rozmiarze ¼ cala, ochronny pokrowiec, a także klips umożliwiający przymocowanie słuchawek do odzieży.

Kompatybilność

Same słuchawki X10i są kompatybilne z każdym urządzeniem posiadającym 3,5mm wyjście słuchawkowe. Jednakże mikrofon i panel przyciskowy stworzone zostały wyłącznie w celu sterowania muzyką i/lub nagraniami głosowymi wraz z odpowiednimi urządzeniami Apple:

Jeśli posiadany iPod touch albo iPhone posiada dostęp do sieci bezprzewodowej, słuchawki Image X10i mogą być wykorzystane do korzystania z protokołu VOIP (wymagany adapter do PC albo Maca), Skype’a i iChat’a.

 • AKCESORIA: Skóropodobne, kompaktowe etui; przejściówka calowa; przejściówka samolotowa; 5 kompletów żelowych wkładek dousznych
 • PRODUKOWANE OD: 2010
 • PRZETWORNIK: Pełnopasmowy KG 926
 • UŻYTE MATERIAŁY: Aluminum; 50-calowy winylowy przewód
 • PASMO PRZENOSZENIA: 5Hz 19kHz
 • POŁĄCZENIA: 3.5mm
 • IMPEDANCJA: 50 omów
 • CZUŁOŚĆ: 110 dB SPL/mW (1mW)
 • WAGA: 10.5 grama

Klipsch Image X10i – 799 zł

Polityka prywatności

Top

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.