Klipsch Image X7i

Dostępne kolory:

Ceramiczny design, który jest równie gładki co solidny, zapewnia słuchawkom X7i legendarną i nie przemijającą jakość dźwięku. Uzbrojone w pełną gamę sterowników, dostarczają one głębokie basy, czyste dźwięki środkowych zakresów i świeże soprany, prosto do głowy wymagającego odbiorcy. Trzyprzyciskowy panel i wbudowany mikrofon pozwalają kontrolować połączenia telefoniczne i muzyczne listy odtwarzania przy pomocy jednego przyciśnięcia lub po usłyszeniu twojego głosu. Uzupełnione naszymi opatentowanymi końcówkami dousznymi w pięciu rozmiarach, pozwalają one na odpowiednie dopasowanie i rozkoszowanie się muzyką twoich ulubionych artystów przy użyciu wybranych urządzeń Apple.

 • Ceramiczny design gwarantuje elegancję i trwałość
 • Trzyprzyciskowy pilot zapewnia pełne sterowanie muzyką i nagraniami głosowymi dla wybranych urządzeń Apple
 • Opatentowane owalne końcówki douszne gwarantują komfortowe noszenie i wzmocnione bassy
 • Pełna gama sterowników zapewnia głębokie basy, czyste i świeże dźwięki średnich tonacji oraz wyraziste soprany
 • Doskonałe uszczelnienie zatrzymuje muzykę w uchu i izoluje zewnętrzny hałas
 • Nowe płaskie i odporne na splątanie kable
 • Kierunkowy mikrofon zapewniający kryształowo czyste rozmowy telefoniczne nie wymagające użycia rąk

Niesamowity komfort i dopasowanie

Oferując unikalny ceramiczny design, niedościgniony komfort noszenia i sławną na całym świecie jakość dźwięki, którą zapewniają tylko produkty Klipsch, słuchawki X7i są przykładem niezaprzeczalnej poprawy osobistego doświadczenia dźwiękowego. W szczególności w porównaniu z szeroką gamą plastikowych modeli słuchawek aktualnie obecnych na rynku.

Dodatkiem do wyrafinowanego wykończenia słuchawek Image X7i jest wyjątkowa trwałość całego urządzenia. Słuchawki stosują nowoczesne płaskie okablowanie, oferując tym samym lepszą trwałość przewodu odpornego na splątanie.

Wyposażone w opatentowane owalne końcówki douszne, z których słynie Klipsch, model Image X7i pozwala na długie godziny częstego i komfortowego użytkowania. W przeciwieństwie do słuchawek okrągłych , które wywierają nacisk w newralgicznych punktach wewnątrz ucha, opatentowana przez markę Klipsch owalna forma słuchawek w sposób naturalny dopasowuje się do ucha, zapewniając tym samym długie i komfortowe użytkowanie. Te same końcówki zapewniają również lepszą izolacje dźwięku (pasywną redukcję szumów), blokując niemal wszystkie dźwięki otoczenia i dostarczając doskonałych dźwięków basowych.

Doskonały dźwięk

Słuchawki X7i są wyposażone w autorski zbalansowany sterownik będący szczytem osiągnięć techniki audio, który obejmuje szeroki zasięg częstotliwości i jest w stanie zapewnić dynamiczny i precyzyjny dźwięk gwarantujący odtwarzanie uderzająco zbliżone do rzeczywistości.

Funkcjonalność

Słuchawki X10i są kompatybilne z każdym urządzeniem posiadającym 3,5mm wyjście słuchawkowe. Ich funkcjonalność wzbogaca mikrofon i trzyprzyciskowy pilot, zapewniające użytkownikom urządzeń Apple pełną kontrolę nad połączeniami telefonicznymi i sterowaniem muzyką oraz krystalicznie czyste rozmowy.

Przeznaczone dla:

Panel przyciskowy i mikrofon działają jedynie wraz z iPodem nano (czwartej lub nowszej generacji), iPodem Classic (120GB, 160GB), iPodem touch (drugiej lub nowszej generacji), iPhonem 3GS lub nowszym oraz iPadem. Panel przyciskowy współpracuje również z iPodem shuffle (trzeciej lub nowszej generacji). Dźwięk może być odbierany przy użyciu wszystkich modeli iPodów i iPadów.

Dodatkowe wyposażenie

Dostępne w gładkim czarnym lub białym ceramicznym wykończeniu, słuchawki X7i wyposażone są w douszne owalne końcówki w pięciu różnych rozmiarach, pokrowiec podróżny, klips służący do przymocowania ich do odzieży. Całość obejmuje dwuletnia gwarancja.

 • PRZETWORNIK: Pełnopasmowy KG 623X7
 • PASMO PRZENOSZENIA: 10Hz – 19kHz +/- 3dB
 • POŁĄCZENIA: 3.5mm
 • WYCISZENIE DŹWIĘKÓW OTOCZENIA: (-29dB)
 • IMPEDANCJA: 50 omów
 • CZUŁOŚĆ: 110 dB
 • RODZAJ: zbalansowany twornik
 • WAGA: 16 gram

Klipsch Image X7i – 649 zł

Polityka prywatności

Top

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.