Klipsch ProMedia In-Ear

ProMedia to nazwa, którą wielbiciele marki Klipsch przypisują mocnym , wielokrotnie nagradzanym głośnikom multimedialnym. Przyszedł czas na zastosowanie tej wyjątkowej filozofii dźwiękowej w dousznych słuchawkach do gier. W 1999 r. marka Klipsch ustanowiła standard w dziedzinie głośników multimedialnych o wysokich osiągach, wprowadzając ProMedia v.2-400, pierwsze głośniki komputerowe posiadające certyfikat THX. Jesteśmy przekonani, że słuchawki douszne ProMedia będą miały taki sam wpływ na rynek słuchawek.

 • Konstrukcja izolująca zewnętrzny hałas wzmacnia wrażenia podczas odtwarzania muzyki i gier komputerowych
 • Mikrofon nie wymagający użycia rąk – idealny do gier i komunikowania się on-line
 • Adapter do VOIP/gier (kompatybilny z komputerami PC i MAC)
 • Opatentowane owalne douszne końcówki gwarantują wielogodzinne i komfortowe użytkowanie
 • Trwałe przewody odporne na splątywanie
 • Duże przyciski sterujące ułatwiające użytkowanie w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych
 • Kolory: czarny z gumowymi akcentami
 • Numery patentów: USD 611,929; US 7,681,577; USD 624,901

Przeznaczone do gier komputerowych, słuchawki douszne ProMedia tworzą nowy wymiar we współczesnej wysoce wyrafinowanej rozrywce on-line. Jednoprzyciskowy mikrofon zapewnia wyrazistą, czystą komunikację podczas mówienia do nieprzyjaciół lub współpracy z kolegami z zespołu., sprawiając jednocześnie, że są one doskonałym rozwiązaniem w wypadku połączeń przy użyciu Skype’a lu rozmów przy użyciu telefonu komórkowego.

Co więcej, ponieważ trwałość przewodów jest tak istotna, Klipsch dołożył wszelkich starań, aby przewody słuchawek dousznych ProMedia były jednocześnie solidne i dyskretne. W słuchawkach tych zostały zastosowane nowe, cieńsze przewody, minimalizujące ryzyko splątywania. Przewód jest również zatopiony we wtyku, aby zapewnić ochronę przed wyrywaniem. Słuchawki te przeszły intensywne testy odpornościowe, aby zapewnić ich niezawodność w niemalże każdym scenariuszu rzeczywistego świata.

Doskonały komfort i dopasowanie

Podobnie jak wszystkie inne słuchawki douszne Klipsch, słuchawki ProMedia wyposażone są w opatentowane owalne końcówki douszne,. W odróżnieniu od okrągłych końcówek dousznych, które wywierają nacisk w newralgicznych miejscach ludzkiego ucha, te owalne końcówki w naturalny sposób dopasowują się do kształtu każdego ucha, zapewniając tym samym komfortowe użytkowanie przez długie godziny. Te lekkie końcówki douszne zapewniają również doskonałą izolację akustyczną, minimalizując zewnętrzny hałas i zapewniając basy o wyjątkowej jakości.

Doskonały dźwięk

Każdy produkt marki Klipsch to owoc ponad 60 lat doświadczenia w tworzeniu najdoskonalszych rozwiązań audio. Nasza bezkompromisowość w stosowaniu tylko najlepszych rozwiązań, sprawiła, że staliśmy się oczywistym wyborem dla najważniejszych operatorów sieci sal kinowych, lidera rynku urządzeń stereofonicznych i kina domowego oraz solidną markę na runku słuchawek. Dzięki mocnemu, specjalnie zaprojektowanemu transduktorowi w obu słuchawkach, użyciu 8,5-mm napędu i technologii ruchomej cewki, słuchawki douszne ProMedia sprawią, że gracze zatopią się w ich cyberświatach. Skutkiem tego jest wydobycie na powierzchnię całego bogactwa audio – dynamicznego, pełnego dźwięku, znanego do tej pory ze słuchawek o dużo wyższej cenie i bardziej skomplikowanej konstrukcji.

Dodatkowe wyposażenie:

Dostępne w kolorze czarnym z czerwonymi akcentami, słuchawki douszne ProMedia wyposażone są również w trzy pary opatentowanych owalnych dousznych końcówek w różnych rozmiarach, klips umożliwiający umocowanie ich przy odzieży, pokrowiec podróżny i adapter do połączeń VOIP/gier kompatybilny z komputerami PC lub MAC. Cały zestaw objęty jest również dwuletnią gwarancją.

 • AKCESORIA: jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem
 • PRODUKOWANE OD: 2010
 • PRZETWORNIK: Pełnopasmowy KG 25A – pdwójny magnes, mikro głośnik z ruchomą cewką, średnica 8.5mm
 • WYKOŃCZENIA: Czarne z czerwonymi akcentami
 • PASMO PRZENOSZENIA: 10Hz – 19kHz
 • IMPEDANCJA: 18 omów
 • WAGA: 11.9 grama

Klipsch ProMedia – 339 zł

Polityka prywatności

Top

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Więcej informacji w naszej polityce prywatności.